Odessa handlenettet er laget av 100 % GRS resirkulert bomull. Det er designet for komfortabel bæring med sine 30 cm lange skulderhåndtak og store hovedrom. Enten det er for å bære rundt på tunge bøker eller dagligvarer, er denne vesken laget for å dekke alle behov. Dekorasjonsmetodene som er tilgjengelige for dette handlenettet også GRS sertifiserte, noe som sikrer at hele forsyningskjeden er gjennomsiktig og sertifisert. Bomullet på 220 g/m² sikrer holdbarhet og pålitelighet, noe som gir handlenettet en motstand på opptil 10 kg. Produsert i India.Volum kapasitet: 13 liter.
0,76 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 66,00 | 62,00 | 60,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12071001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | Resirkulert bomull, 220 g/m2 |
| Størrelse | 38 x 41 x 8,5 cm |
| Emballasje | 75stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 46x51x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159604563 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSSA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 9225 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |