Denne magnetiske telefonviften er laget av resirkulert plast og er designet for iPhone 17/16/15/14/13/12 og Samsung Galaxy S25 Ultra/S24/23. Den fungerer sikkert med eller uten magnetisk deksel. En innebygd metallring gir et komfortabelt grep og fungerer også som et telefonstativ, slik at enheten kan plasseres horisontalt for håndfri bruk mens viften leverer en kjølende luftstrøm. Med tre hastighetsinnstillinger og batteridrift gir denne kompakte telefonviften praktisk personlig kjøling for jobb, reiser, underholdning og utendørsbruk, noe som gjør den til et praktisk sommertilbehør. Viften går i 1,8 timer (lav), 1,4 timer (middels) eller 1 time (høy). Batteriet er oppladbart med den medfølgende USB-C ladekabelen og kan lades fra 0 til 100 % på 2 timer.
4,99 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 120,00 | 114,00 | 112,00 | 110,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12452001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 4,99 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 21,5 x 3 x 7,5 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 33x43x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159768425 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2963 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |