Vision er et par elegante, sporty solbriller designet for fans som elsker stil like mye som fotball. Med flaggtrykk på glassene feirer disse solbrillene den globale fotballen, samtidig som de beskytter øynene dine. Solbrillene er lette, slitesterke og bygget for bevegelse, og er perfekte for stadioner, festivaler eller andre solfylte eventyr.
0,07 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 17,80 | 17,00 | 16,60 | 16,40 |
Oransje
| Artikkelnummer | 12642931 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,07 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PC plast, Rustfritt stål, Singlegering |
| Størrelse | 14,2 x 4,9 x 14,4 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,2kg |
| Emballasje | 45x32x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159751298 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 282 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |