Kulepenn laget av bambus som gir en jevn og behagelig skriveopplevelse. Blekkfarge: Sort. Skrivelengde: 1000 meter. Spisstørrelse: 1 mm.
0,02 kg
Naturhvit
| Artikkelnummer | 10625506 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert bambus |
| Diameter | 1,3cm |
| Størrelse | 13,9 x Ø 1,3 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 45x31x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159704157 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 188565 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |