Kulepenn med pennekropp laget av resirkulerte melkekartonger (opptil 70 %). Knappen, klipset og spissen er laget av PLA plast. Brukte melkekartonger samles inn, sorteres, bearbeides og gjøres om til papir noe som virkelig gjør om avfall til noe nyttig.
0,01 kg
Hvit
| Artikkelnummer | 10780701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,01 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert kartong, PLA Plast |
| Diameter | 0,95cm |
| Størrelse | 14 x Ø 0,95 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 31x40x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159588634 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 19189 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |