Jotter - et autentisk designikon de siste 60 årene. Leveres med patentert QuinkFlow refill og i Parker gaveeske.
0,14 kg
| Antall | 1 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 215,00 | 208,00 | 200,00 |
Solid svart
Pålitelige skriveredskaper som utstråler håndtverkskunnskap og kvalitet.
| Artikkelnummer | 10683800 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,14 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 0,97cm |
| Størrelse | 12,9 x 12,8 x Ø 0,97 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 20x28x33cm |
| GTIN / EAN | 3501179531847 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1303 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |