Denne kompakte 65 W hurtigladeren har avansert GaN Ultra-teknologi, noe som gjør den 57 % mindre enn tidligere modeller, men fortsatt kraftig nok til å hurtiglade bærbare datamaskiner, nettbrett og smarttelefoner via 65 W USB-C PD porten. En 27 W USB-A QC 4.0 port lar deg lade tilbehør samtidig (45 W + 12 W ved samtidig bruk). Pakken inkluderer utskiftbare plugger for USA, Storbritannia, EU og Australia/New Zealand, en 1 meter lang 100 W USB-C PD-kabel og et praktisk reiseetui, noe som gjør den ideell for bruk over hele verden. Med 6-lags sikkerhetsbeskyttelse og et hus laget av 97 % resirkulert plast, gir den trygg, slitesterk og pålitelig lading uansett hvor du reiser.
4,70 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 515,00 | 500,00 | 486,00 |
Solid svart
VI GIR DEG #MerEnergi
Xtorm gir deg og enhetene dine #MerEnergi, akkurat når du trenger det. Enten det gjelder hurtiglading av laptopen eller smarttelefonen på offentlig transport, lading i løpet av en dag på tur, eller enkel bruk av nettbrettet på (fly)reiser, byturer eller spennende utendørsopplevelser. Den ultimate batteriboosteren for hvert ladeøyeblikk. La deg overraske av de gjennomtenkte Xtorm detaljene som passer perfekt til din brukssituasjon.
Takket være førsteklasses batterier og den nyeste teknologien varer Xtorm produktene lenger. I tillegg sørger den avanserte sikkerhetskontrollen for optimal beskyttelse av produktene og tilkoblede enheter under lading.
| Artikkelnummer | 12460090 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 4,70 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 97% GRS sertifisert resirkulert plast og 3% ABS plast |
| Størrelse | 4,5 x 12,6 x 45,2 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 4,92kg |
| Emballasje | 35x33x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159772620 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 88 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |