Denne 7-i-1 ladekabelen er spesiallaget for smartklokker og har fem utgangskontakter: Lightning, Type-C, Apple Watch, Samsung Watch og en Garmin kontakt. Den har to inngangsalternativer (USB-A og USB-C) for full kompatibilitet med de nyeste USB-C enhetene og datamaskinene. Ledningene er laget av resirkulerte plastflasker, og kabelen kan lade to eller tre enheter samtidig. Leveres med tilpassbar front og er pakket i et resirkulerbart TPU omslag med bakside av resirkulert papir.
4,66 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 320,00 | 310,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 2px21490 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 100 x 1,2 x 2,6 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 43x32x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159768333 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |